Будівництво котельні для Чемеровецького ЗДО «Червона калина»

Дата: 21.10.2021 16:51

Фото без описуУ зв’язку із нестабільною ситуацією на газовому ринку держави  тривають заходи  переведення системи опалення закладів освіти селищної ради з газової на твердопаливну.  Серед таких  Чемеровецький дитячий садок «Червона калина», для якого  керівництвом селищної ради   прийнято рішення побудувати нову котельну та придбати потужний котел, який буде працювати на твердому паливі. Працівники комунального підприємства «Комунсервіс»  уже декілька днів працюють над будівництвом нової котельні. Сьогодні селищний голова Олександр Собань особисто відвідав   об’єкт будівництва, оглянув комплекс проведених робіт. Наразі технікою викопано траншеї для теплотраси та закладено фундамент приміщення котельні.