Робочий візит голови обласної ради Віолети Лабазюк на Чемеровеччину

Дата: 22.10.2021 15:47

Фото без описуВчора Віолета Олександрівна відвідала комунальні заклади обласної ради, що знаходяться на території Чемеровецької громади.    Супроводжували  очільницю обласної ради селищний голова Олександр Собань.

Під час перебування у Чемеровецькому медичному коледжі Віолета Олександрівна цікавилась штатними розписами, фондом заробітної плати, витратами на енергоносії витратами на енергоносії а також наскільки раціонально використовуються площі будівель.  В той же час спільно з директором коледжу Петром Шерстюком визначили поточні проблеми, які буде вирішено за кошти обласного бюджету, зокрема, завершення утеплення навчального корпусу і їдальні, ремонту твердого покриття прилеглої території. Для  подальшого безпечного функціонування заклад терміново потребує капітального ремонту покрівлі навчального корпусу.

Наступним об'єктом у робочої групи був Черчецький будинок інтернат для людей похилого віку.

Такі виїзди та безпосереднє спілкування на місцях дають змогу   раціональніше направляти фінансовий ресурс для вирішення нагальних питань задля ефективного розвитку комунальних закладів.