Свято у «Дзвіночку»

Дата: 26.10.2021 16:46

Фото без описуЦьогоріч Чемеровецький   ясла – садок №1 «Дзвіночок» святкує  50 років з часу відкриття. У рік свого ювілею заклад повністю оновлено, проведено зовнішнє утеплення і розфарбовування фасаду, реконструкцію кожної кімнати, встановлено нову  огорожу,  облаштовано  доріжки та   майданчики, закуплено нові меблі для  ігрових та спалень, проведено повне оновлення  харчоблоку,  внутрішніх санвузлів. Проєкт « Реконструкція з облаштуванням ігрового майданчика ясла-садка «Дзвіночок» по вулиці Дружби, 3 у смт Чемерівці Чемеровецького району Хмельницької області» загальною вартістю  7 млн.  984 тис.196 грн. реалізовано в рамках президентської програми  «Велике будівництво». Усі роботи капітального ремонту  проведено підрядною організацією  приватне підприємство  «Чемеровецька будівельна компанія», оздоблювальні роботи забезпечили  майстри Чемеровецької школи мистецтв. Сьогодні на урочисте відкриття оновленого ДНЗ «Дзвіночок» завітали почесні гості обласного рівня - голова Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Гамалій та його заступник Сергій Ткачук, голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк, народний депутат  Юрій Заславський. Колектив, вихованці та учасники заходу також вітали депутати Хмельницької обласної ради Уляна Ткаченко, Світлана Павлишина, Володимир Присяжний. Також з вітальним словом перед присутніми виступив голова Кам’янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич. Селищний голова Олександр Собань у виступі висловив вдячність усім, завдяки кому проєкт реалізовано. По завершенні урочин, почесні гості оглянули заклад, ознайомились із масштабом проведених робіт.  А тим часом аніматори розважали веселими руханками вихованців дитячого садочка.