Особливості надання соціальних послуг

Дата: 01.11.2021 16:19

Фото без описуІз запровадженням «червоного» рівня епідемічної небезпеки соціальні робітники продовжують працювати  та надавати послуги особам, які перебувають під опікою відділу з питань соціальної політики  селищної ради, проте дещо зменшили перелік послуг. Робітники щоденно дбають про те, щоб в умовах карантину громадяни похилого віку,  особи з інвалідністю, сім’ї у складних життєвих обставинах отримували   вкрай необхідні соціальні послуги,  зокрема, були  забезпечені   продуктами харчування, медикаментами та іншими товарами. Також соцробітники допомагають оплачувати рахунки. Послуги прибирання, приготування їжі та інші контактні  види робіт надаються лише людям, які потребують сторонньої допомоги.