Чемеровецька селищна територіальна громада

Відбулось засідання обласної комісії ТЕБ та НС

Дата: 02.11.2021 18:23

Сьогодні відбулося чергове  засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій облдержадміністрації. Участь в засіданні на чолі з селищним головою Олександром Собанем взяли члени комісії ТЕБ та НС селищної ради. На розгляд   виносились питання про стан підготовки органів виконавчої влади та місцевого самоврядування до дій з попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру під час експлуатації об’єктів житлово-комунального господарства та інфраструктури в осінньо-зимовий період 2021-2022 років. Також в ході обговорення визначено першочергові заходи , які спрямовані на створення умов для безпечного навчального процесу, збереження та зміцнення здоров’я дітей під час перебування в навчально- виховних закладах, недопущення епідемічних ускладнень протягом 2021-2022  навчального року. По завершенні обласного засідання актуальні та проблемні питання місцевого рівня обговорені членами комісії селищної ради.