Призначено керівника поліцейської дільниці смт Чемерівці
Дата: 04.11.2021 16:16
Кількість переглядів: 451
Сьогодні в актовій залі поліцейської дільниці №1 Кам’янець –Подільського районного управління поліції відбулось офіційне призначення керівника дільниці. Захід відбувся за участі особового складу дільниці, керівників силових установ, відділення яких працюють в селищі. Наказом Міністерства внутрішніх справ начальником дільниці №1 призначено Вадима Печеногу. Чемеровецький селищний голова Олександр Собань привітав Вадима Вікторовича з призначенням та побажав успіху у справі охорони правопорядку та забезпечення громадської безпеки.