#Радіодиктант_мова_єдність

Дата: 09.11.2021 17:02

Фото без описуЩороку 9 листопада  ми підтримуємо традицію написання радіодиктанту національної єдності. Цього року його текст написав і прочитав український письменник Юрій Андрухович. «Слідом за пам’яттю» - саме такою була назва диктанту, і саме тому у пам’яті почали зринати роки, коли ми мали можливість без жодних застережень писати, планувати, дискутувати, зустрічатися…  Пишучи диктант одночасно з багатьма іншими людьми, які приєдналися до події не лише в Україні, але й у всьому світі, з'явилося відчуття єдності, приналежності до чогось великого, масштабного, важливого.

P.S.  Наш день.  Наші учні та вчителі.  Всі вони – з різних навчальних закладів нашої громади, але серед них немає кращих і гірших, більш досвідчених і початківців – всі вони справжні, а ще – молоді і завзяті, ті, до яких хочеться прийти і з якими хочеться працювати!

Ділиться враженнями координатор методичної роботи з учителями-філологами Ганна Проців.