Працювали постійні комісії

Дата: 10.11.2021 16:39

В ході підготовки до тринадцятої  сесії VІII скликання Чемеровецької селиищної ради відбулися засідання постійних комісій. За участі селищного голови Олександра Собаня, першого заступника Юрія Войтова та керівників виконавчих органів члени комісій розглянули усі питання, які вносяться на розгляд пленарного засідання.

Депутати погодили бюджетні питання та щодо внесення змін до положень про відділ освіти, молоді та спорту, відділу з питань загального відділу, загального відділу  та відділу культури та туризму селищної ради та викладенням їх в новій редакції. Підтримали питання приведення до відповідності назв вулиць в окремих населених пунктах та затвердження актуального переліку  назв вулиць та  провулків у окремих населених пунктах Чемеровецької територіальної громади. Також обговорили нагальні питання розвитку та функціонування  закладів освіти Чемеровецької громади, врегулювали питання визначення балансоутримувачів  придбаної селищною радою матеріальних засобів та розглянули в проєктах усі земельні питання.