Нарада відділу з питань соціальної політики

Дата: 23.11.2021 15:57

В лекційній залі Центру культури, дозвілля та мистецтв сьогодні відбулась нарада відділу з питань соціальної політики з соціальними робітниками, які працюють в населених пунктах територіальної громади. На зустріч з ними прибули начальник Кам’янець-Подільського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Віталій Мельник та заступник начальника відділу запобігання надзвичайних ситуацій Кам’янець-Подільського районного управління Головного управління ДСНС у Хмельницькій області Віталій Паламар, які проговорили з соціальними робітникам питання дотримання правил пожежної безпеки, належного утримання засобів опалення одиноких та одиноко проживаючих людей. Начальник відділу Віталій Приймак довів зміни до Державних стандартів догляду дома. Головний спеціаліст відділу Людмила Кузнєцова провела роз’яснення до нових вимог формування особистих справ, планів та звітності.