Взяли участь у засіданні колегії Хмельницької облдержадміністрації

Дата: 23.11.2021 15:59

Засідання проводилось у режимі відеоконференції, участь в ньому взяв   селищний голова Олександр Собань та начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Качуріна. Відповідно до визначеного порядку денного розглянуто три  питання запланованого  порядку денного.  Про стан погашення заборгованості, підвищення рівня заробітної плати та легалізації трудових відносин в області інформувала директор Департаменту економічного розвитку обласної державної адміністрації Олена Бохонська. Директор Департаменту розвитку громад, будівництва та житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації Віра Бригадир доповідала про стан освоєння коштів державного бюджету, передбачених на реалізацію інвестиційних проєктів соціально-економічного розвитку регіонів та виконання програми Президента України “Велике будівництво” у Хмельницькій області.

Про стан формування оптимальної мережі закладів загальної середньої освіти для забезпечення надання якісних освітніх послуг ознайомила т.в.о. директора Департаменту освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації Дарія Басюк.