Онлайн-засідання кіноклубу Docudays UA

Дата: 25.11.2021 16:53

Фото без описуЗахід «Право в об’єктиві на тему «Живи сьогодні з думкою про майбутнє» був присвячений всесвітній ініціативі #Щедрий вівторок. В рамках цієї акції відбувся показ документального фільму з колекції DOCU/КЛУБ - Docudays UA «Заповідник Асканія» (режисер: Андрій Литвиненко). Фільм про заповідник і про людей, які змінили своє життя через любов до тварин та природи. Після перегляду відбулось обговорення документальної стрічки, у якому взяли участь експерти: Андрій Хрутьба – громадський діяч, експерт з охорони довкілля; Едуард Арустамян – директор Департаменту природно-заповідного фонду Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України та Олексій Василюк – голова природоохоронної групи. До онлайн –кінопоказу долучились заступник селищного голови Юлія Повар, директор Центральної бібліотеки Марія Кульпінська. В ході обговорення представники громади поділились з учасниками конференції досвідом впровадження екологічних ініціатив, результатами громадських проєктів.