Заходи водозабезпечення в селах громади

Дата: 26.11.2021 13:46

Фото без описуВ  Кугаївцях тривають заходи щодо водозабезпечення жителів села по вулицях Центральна, Тітова та братів Рудяків. Вода, яка зі свердловини проходила в загальну мережу водогону, стала непридатною до вживання. З метою вирішення цієї проблеми прийнято рішення підключити водогін до іншої свердловини. Попередньо там уже проведено комплекс робіт щодо підключення  електроенергії до свердловини. До робіт були залучені працівники та транспорт ПП «АВС Агро», КП «Комунсервіс», не залишились осторонь і жителі села. Днями на свердловині проводили роботи щодо встановлення водонапірного погружного насоса. Спільними зусиллями проблему вирішено і відновлено водопостачання для домогосподарств кугаєвчан.