Чемеровецька селищна територіальна громада

Перевірка норм пожежної безпеки

Дата: 29.11.2021 17:07

Днями працівники сектору соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю Аліна Жила та Ганна Синишена спільно із заступником начальника відділу запобігання надзвичайних ситуацій Кам’янець-Подільського районного управління Головного управління ДСНС у Хмельницькій області Віталієм Паламарем  провели перевірку умов проживання сімей, які потрапили у складну життєву ситуацію. Обстеження заплановано   в усіх населених пунктах, де проживають родини даної категорії.  Наразі уже  побували в селах Почапинці, Свіршківці, Кочубіїв. Даний захід  спрямований на запобігання пожеж, дотримання правил безпечного використання газових та електричних приладів.   З батьками та дітьми проведено роз’яснювальну роботу щодо необхідності дотримання норм пожежної безпеки.

Особливу увагу звернено на правильність дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.