Чемеровецька селищна територіальна громада

Здобули І місце в турнірі з волейболу

Дата: 02.12.2021 16:59

Сьогодні в місті Кам’янець-Подільський відбувся турнір з волейболу серед територіальних громад району. За перемогу змагались команди працівників Чемеровецької, Гуменецької, Новоушицької громад та Кам’янець-Подільської райдержадміністрації. До складу команди нашої громади увійшли начальник відділу містобудування та архітектури Олег Заржицький – капітан команди, старости села Бережанка Роман Кіт, села Степанівка Василь Мельник, села Жердя Володимир Дюк, сіл Юрківці, Теремківці Сергій Бартків, головний спеціаліст загального відділу Олександр Мисловський, бухгалтер відділу з питань соціальної політики Людмила Барчук. Команда Чемеровецької громади здобула переконливе І місце, ІІ місце – команда Нової Ушиці, ІІІ – Кам'янець-Подільської РДА та ІV – Гуменецька громада.