Вітання Олександра Собаня з Днем місцевого самоврядування!
Місцеве самоврядування складає невід’ємну частину державного устрою, відіграє важливу роль у повсякденному житті громадян, гуртує людей незалежно від віку, поглядів та уподобань.
Впевнений, що подальший розвиток і вдосконалення місцевого самоврядування – це пріоритетний напрям розбудови держави, запорука збереження миру і спокою в суспільстві, неодмінна умова соціально-економічного і культурного розвитку сіл, селищ, міст, районів і регіонів України, входження нашої держави до європейської і світової спільноти.
Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, нових професійних здобутків, оптимізму й наснаги, родинного затишку.
Сподіваюсь, що цей урочистий день додасть усім нам сил і піднесеного настрою, а щоденна праця буде спрямована на розвиток наших громад, подальше зміцнення демократичних засад, процвітання України.