Чемеровецька селищна територіальна громада

Креативні учнівські ініціативи

Дата: 10.12.2021 15:33

Естафета особистих, успішно реалізованих, ідей та проектів проведена в онлайн форматі з лідерами старшокласників. Багато цікавих думок про будні і свята, нових поглядів на формат шкільного життя та світ навколо себе. Яскраві особистості уже сьогодні своїми діями надихають інших більше мріяти, більше пізнавати життя, робити більше для інших і ставати кращими. Підсумковим етапом Естафети стали вибори членів Ради лідерів учнівського самоврядування закладів освіти громади. Найбільше голосів отримали: Назарій Григорійчук (Чемеровецький НВК №1), Аліна Росецька (Чемеровецький НВК №2), Юлія Драпата (Більська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Олександра Бідулько (Жердянська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Вікторія Умнова (Сокиринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів). Вітаємо нову Раду лідерів і віримо в  ефективне лідерство щодо позитивних змін шкільного життя.