Ноутбук-кожному вчителю

Дата: 15.12.2021 16:43

Фото без описуУ рамках проєкту «Ноутбук-кожному вчителю» сьогодні Чемеровецький НВК №1 отримав 18 ноутбуків. Сертифікат  на комп’ютерну техніку вручив заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Володимир Юр’єв. Урочисте вручення відбулося  в залі Кам’янець-Подільської райдержадміністрації.  Проєкт ініційовано Президентом України Володимиром Зеленським,  Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством освіти і науки України. Його головна мета — полегшити педагогам організацію освітнього процесу в умовах дистанційного навчання, осучаснити його відповідно до процесів діджиталізації та цифровізації, а також зробити процес отримання знань більш доступним для здобувачів освіти.