Селищний голова Олександр Собань взяв участь в засіданні колегії ОДА

Дата: 28.12.2021 14:43

Фото без описуЗасідання колегії обласної державної адміністрації під головуванням першого заступника голови ОДА Сергія Тюріна відбулось  у форматі відео конференції. До участі у колегії долучилися заступники голови адміністрації, заступник голови обласної ради, керівники структурних підрозділів ОДА, голови РДА, голови громад області та представники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. Учасники засідання заслухали питання про стан та розвиток природно-заповідної справи у Хмельниць­кій області, про плани роботи обласної дер­жав­ної адміністрації на 2022 рік та  І квартал 2022 року. Перший заступник голови ОДА звернув увагу на організацію роботи та належне функціонування усіх необхідних служб у вихідні і святкові дні.