Прокуратура інформує

Дата: 31.12.2021 08:54

Фото без описуСектором дізнання Кам’янець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області, за процесуального керівництва Чемеровецького відділу Кам’янець-Подільської окружної прокуратури, 22.12.2021 розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного полювання, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого              ч.1 ст. 248 КК України.

Встановлено, що 22.12.2021 працівниками Кам’янець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області, під час виїзду на місце події, на узліссі поблизу села Романівка Закупненської територіальної громади виявлено браконьєра, жителя м. Дунаївці, який  з мисливського карабіна на території, що входить до Національного природного парку «Подільські Товтри», застрелив двох козуль. Зброю та незаконно добуту дичину вилучено.

На даний час досудове розслідування у кримінальному правопорушенні триває, проводяться необхідні слідчі дії, спрямовані на повне, всебічне та об’єктивне встановлення усіх обставин вчинення вказаного кримінального правопорушення.

Відповідно до санкції ч. 1 ст. 248 Кримінального кодексу України за вчинене діяння винній особі загрожує покарання в виді  обмеження волі на строк до 3-х років.