Рішення від 20.12.2021 року

Дата: 20.12.2021 14:19

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про погодження проєкту рішення селищної ради «Про внесення змін до селищного бюджету Чемеровецької селищної ради на 2021 рік».

2. Про погодження проєкту рішення селищної ради «Про внесення змін до  Комплексної програми розвитку освіти на 2021-2025 роки».

3. Про погодження проєкту Програми  організації та проведення заходів  державного та  місцевого значення на 2022 рік.

4. Про погодження проєкту Програми про надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян на 2022 рік.

5. Про погодження проєкту Програми місцевих стимулів  щодо навчання в медичних закладах  на  2022 - 2026 роки.

6. Про погодження проєкту Програми підтримки творчої діяльності та розвитку духового оркестру на 2022 рік.

7. Про погодження проєкту Програми розвитку туризму на території громади на 2022-2024 роки.

8. Про погодження проєкту Програми «Діти громади» на 2022 – 2024 роки.

9. Про затвердження переліку об’єктів та визначення видів суспільно корисних робіт для засуджених, до яких судом застосовано покарання у виді громадських робіт

10. Про затвердження переліку об’єктів та визначення видів суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт.

11. Про затвердження переліку об’єктів та визначення видів суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у виді громадських робіт.

12.Про погодження проєкту Програми забезпечення функціонування житлово-комунального господарства Чемеровецької громади на 2022 рік.

13. Про погодження проєкту Програми проведення заходів благоустрою на території населених пунктів Чемеровецької громади на 2022 рік.

14. Про погодження проєкту Програми утримання та обслуговування   доріг комунальної власності  Чемеровецької громади на 2022 рік.

15. Про погодження проєкту Програми організації та проведення громадських робіт на території Чемеровецької громади на 2022 рік.

16. Про погодження проєкту Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт у Чемеровецькій громаді на 2022 рік.

17. Про погодження проєкту Програми проведення природоохоронних заходів на території Чемеровецької територіальної громади на 2022 рік.

18. Про погодження проєкту Програми розвитку та підтримки Чемеровецького спеціалізованого лісогосподарського об’єднання «Агроліс» Чемеровецької селищної ради на 2022 рік.

19. Про погодження проєкту Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім» Чемеровецької громади на 2022 рік.

20. Про погодження проєкту Програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів на 2022 рік.

21. Про погодження проєкту Програми зі створення безбар’єрного простору в Чемеровецькій територіальній громаді на 2022 рік

22. Про погодження проєкту Програми соціально-економічного та культурного розвитку території Чемеровецької селищної територіальної громади на 2022 рік.

23. Про проєкт рішення селищної ради «Про селищний бюджет Чемеровецької селищної ради на 2022 рік».

24. Про план роботи виконавчого комітету Чемеровецької селищної ради на І півріччя 2022 року.

25. Про план роботи з призовниками та військовозобов’язаними у Чемеровецькій селищній раді та графіки проведення перевірок стану військового обліку та звірок облікових даних карток первинного обліку на 2022 рік.

26.  Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.

27. Про надання дозволу на укладання  договору оренди земельної ділянки, право власності на яку належить малолітній  Ковальчук Є.В.

28. Про надання дозволу на укладання  договору оренди земельної ділянки, право власності на яку належить неповнолітньому Григорійчук Н.І.

29. Про надання дозволу на вчинення правочинів щодо нерухомого майна в інтересах малолітнього  Савіна Л.Д.

30. Про надання дозволу на вчинення правочинів щодо нерухомого майна в інтересах малолітньої Фордзюн О.О.

31. Про влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування Андрійчук Василини Геннадіївни, 06.06.2013 року народження.

32. Про  надання  дозволу  на  встановлення пам’ятного знаку на старому єврейському кладовищі в с. Збриж.

33. Про надання дозволу на встановлення пам’ятного знаку на старому єврейському кладовищі в с. Черче.

34. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння

в с. Вишнівчик, вул. Вишнева (Чкалова), 16.

35. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння

в с. Шидлівці, вул. Соборна (Червоноармійська), 43.

36. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння

в с. Кормильче, вул. Незалежності, 11.

37. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння

в с. Бережанка, вул. Центральна (Леніна), 71.

38. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння

в с. Почапинці, вул. Кармелюка, 1.

39. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння

в с. Ямпільчик, вул. Зарічна, 38.

40. Про надання дозволу на торгівлю новорічними ялинками.

41. Про  надання  дозволу на видалення аварійних та сухостійних зелених насаджень в населених пунктах Чемеровецької територіальної громади.

42. Про списання приватного житлового фонду громадянина Гураля Є.М. по вулиці Скопецького В. села Кугаївці.

43. Про списання приватного житлового фонду громадянки Кучерявої Л.В. по вулиці Лісова села Нова Гута.

44. Про списання приватного житлового фонду громадянки Шклярука М.М. по вулиці Лісова села Нова Гута.

45.  Про надання дозволу на реконструкцію частини нежитлової

будівлі столярного цеху (площею 283,6м2).

46. Різне.