Запроваджуємо практику надання послуг раннього втручання

Дата: 13.01.2022 16:15

Фото без описуКеруючись методичними рекомендаціям Міністерства соціальної політики України селищна рада має на меті запровадити практику надання послуг раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя. З цією метою сьогодні відбулось перша робоча зустріч зацікавлених сторін з даного питання, яку провела заступник селищного голови Юлія Повар. Були присутні представники відділу з питань соціальної політики, відділу освіти, молоді та спорту, Інклюзивно-ресурсного центру,  лікарі  Чемеровецьких центру первинної медико-санітарної допомоги та багатопрофільної лікарні. Дана практика передбачає надання міждисциплінарної, сімейно-центрованої комплексної послуги, яка поєднує медичну, психологічну, соціальну та освітню складові , спрямовані на раннє виявлення та профілактику порушень у дітей, покращення їхнього розвитку, підвищення якості їхнього життя, супровід та підтримку сімей з дітьми, у яких виявлено порушення розвитку віком від 0 до 4 років.