Різдвяна свічка – вогник надії та добра

Дата: 18.01.2022 16:26

Фото без описуЩорічно, з 2003 року, благодійний фонд Карітас України проводить свою загальнонаціональну благодійну акцію «Різдвяна свічка». Цьогоріч свічки, декоровані руками підопічних Карітасу,  людьми з особливими потребами, ­ також принесли благословенне світло Різдва до осель, а кошти, зібрані під час акції підуть на допомогу сиротам, дітям з малозабезпечених родин та сімей переселенців із зони бойових дій. Благодійна акція поєднує дві цілі – не лише зібрати кошти для потребуючих дітей, а й привернути увагу до цієї проблеми.

Завдяки допомозі небайдужих людей, які придбають свічки під час акції, будуть організовані літні табори, діти зможуть мандрувати Україною, розвивати свої здібності у творчих гуртках, у їхнє непросте життя також прийде свято. Працівники селищної ради також долучились до благодійсності та придбали «Різдвяну свічку» у храмі "Успіння Пресв'ятої Богородиці" УГКЦ смт Чемерівці.