Координаційна нарада: підсумки та завдання

Дата: 20.01.2022 14:57

Фото без описуСьогодні в приміщенні Кам'янець-Подільського районного управління поліції відбулася координаційна нарада з представниками територіальних громад Кам'янеччини. Чемеровецький селищний голова Олександр Собань також взяв участь у зібранні. На нараді було розглянуто декілька важливих питань щодо співпраці поліції та громад.

Обговорювали можливості спільної реалізації превентивних програм і заходів профілактики правопорушень та проєктів щодо залучення дітей до здорового способу життя. Особливо поліцейські наголосили на взаємодії щодо попередження фактів домашнього насильства,  жорстокого поводження з дітьми та  проведення ряду спільних заходів щодо попередження та розкриття злочинів проти осіб похилого віку, зокрема, самотніх пенсіонерів. Заходи будуть проводитися з метою забезпечення безпеки осіб похилого віку та надання їм різного роду допомоги у межах компетенції поліції та органів місцевої влади.