Розпочинаємо реконструкцію Чемеровецького НВК№2

Дата: 21.01.2022 15:28

Фото без описуСьогодні селищний голова Олександр Собань разом з першим заступником Юрієм Войтовим зустрілися з депутатським активом селищної ради у приміщенні Чемеровецькому НВК №2, де у поточному році буде  проведено капітальний ремонт в ході проєкту «Реконструкція  та модернізація приміщень Чемеровецького навчально-виховного комплексу №2 в смт Чемеріці, вул.Центральна, 3 Хмельницької області в рамках реалізації концепції «Нова українська школа».  Проєктом  передбачено провести капітальний внутрішній ремонт стін, підлоги та стелі, заміну системи опалення і електричної мережі. В частині зовнішніх робіт буде здійснено ряд заходів облаштування території з сучасним ландшафтним дизайном. Для організації спортивної інфраструктури  передбачено  встановлення кількох спортивних майданчиків для різних видів спорту. Також  закладено кошти на придбання обладнання для освітніх потреб: спеціальних кабінетів хімії та фізики, мультимедійне інтерактивне обладнання, нових комп’ютерних класів. Крім того, заплановано облаштувати місця для паркування шкільних автобусів та автомобілів. В ході планування підготовчих робіт постало питання щодо необхідності  перенесення  самовільно раніше збудованих гаражів та господарських приміщень на території закладу, які надалі будуть перешкоджати облаштуванню майданчиків, під’їздів та парковок  для шкільних автобусів. Комісійно буде відведено ділянки та з власниками  погоджено місце розташування їх поруч.

Загальна вартість проєкту реконструкції закладу та  його території 36,5 млн. грн. Селищна рада має зобов’язання профінансувати 10% від цієї суми.  Роботи виконуватиме Чемеровецька будівельна компанія (директор Сергій Крамар).