Відбулося засідання виконкому

Дата: 26.01.2022 16:47

Фото без описуСьогодні в лекційній залі Центру культури,дозвілля та мистецтв відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради. За участі 26 членів розглянуто 59 питань порядку денного. Основним блоком питань були звіти про виконання комплексних та цільових програм селищної ради за 2021 рік, зокрема, програм військово-патріотичного виховання молоді, організації підготовки громадян до строкової служби в Збройних Силах України, військової служби за контрактом та служби у військовому резерві на 2021-2023 роки, «Безпечна громада» на 2021 – 2025 роки, профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Чемеровецької селищної територіальної громади на 2021 – 2022 роки, розвитку житлово-комунального господарства, благоустрою населених пунктів, тощо. В ході  засідання заслухано інформацію начальника загального відділу Лідії Яцковської про стан роботи зі зверненнями громадян та про стан військово-облікової роботи на території селищної ради у 2021 році. Рішенням виконкому затверджено план основних заходів цивільного захисту Чемеровецької селищної ради на 2022 рік, встановлено тарифу на теплову енергію для ПП «Екогеологія» та ТзОВ «Гусятин-тепло1», надано дозвіл на  видалення дерев у Бережанці та списання приватного житлового фонду в селі Летава.