Щоб перервати ланцюг захворювання

Дата: 26.01.2022 16:51

Фото без опису Показники захворюваності на коронавірусну інфекцію серед мешканців громади день від дня стрімко зростають. За минулих дві доби  за результатми ПЛР тестування виявлено 58 інфікованих, з них 20% це діти.  На стаціонарному лікуванні у Чемеровецькій багатопрофільній лікарні уже перебуває 27 хворих на COVID-19. Через високий коефіцієнт виявлення випадків інфікування Хмельницька область з 22 січня перебуває у «помаранчевій» зоні карантину, а за прогнозами фахівців наступного тижня перейде у «червону».

З метою обмеження  ланцюга розповсюдження хвороби вчора   прийнято  рішення місцевої комісії ТЕБ та НС, згідно якого від сьогодні   до 7 лютого   2022 року школи працюватимуть в онлайн-режимі. Відділом освіти наразі відстежується стан відвідування вихованцями закладів дошкільної освіти.

Шановні мешканці громади! Звертаємось до вас із застереженням: наше свідоме ставлення до ситуації, яка складається, може допомогти запобігти активному поширенню коронавірусної інфекції. Дотримуйтесь   маскового режиму,  соціальної дистанції, дезинфікуйте руки.   За найменшого нездужання негайно звертайтесь до сімейного лікаря, дотримуйтесь  правил перебування на самоізоляції.

І перевірений спосіб – вакцинація!  Саме вона  найефективніше сприяє захисту від інфекційних захворювань,

Бережіть себе!