Засідали постійні комісії

Дата: 26.01.2022 16:52

Фото без описуВ ході підготовки до чергового пленарного засідання чергової шістнадцятої сесії сьогодні відбулись засідання постійних комісій. Депутати погодили усі 445 питань проєкту порядку денного. На виконання норми законодавства, цього річ вперше перед депутатами звітували старости старостинських округів селищної ради. Про свою діяльність  доповідали старости Віктор Добруцьий (Андріївський СО), Роман Кіт (Бережанський СО), Василь Горук (Більський СО), Володимир Дюк (Жердянський СО), Анатолій Марцінишин (Залучанський СО), Надія Яблонська (Зарічанський СО). Старости сіл проінформували про вжиті заходи благоустрою  протягом минулого року та повідомили про плани на 2022 рік. Начальники відділів та керівники установ та організацій регіональних державних установ звітували про виконання програм у 2021 році. Традиційно самим чисельним блоком питань були земельні питання, які також в більшій частині отримали погодження.