Люди, які отримали бустерну дозу, на 90% захищені від госпіталізації

Дата: 27.01.2022 16:58

Фото без описуЗ кожним днем збільшуються показники бустеризації серед населення  України. На хвилі всеукраїнських тенденцій і населення Чемеровецької  громади. Станом на 27 січня третю дозу вакцини отримали 94 особи, вз них 32 – медики, 11 – учителі, 13- пенсіонери віком від 70 до 79 років.  Введення бустерної дози вакцини проти COVID-19 вже продемонструвало свою безпечність. Вона посилює імунну відповідь та ефективність проти різних актуальних варіантів коронавірусу SARS-CoV-2.

На сьогодні дані свідчать, що ефективність вакцин у запобіганні симптоматичному перебігу COVID-19, зумовленому варіантом “Омікрон”, значно нижча у порівнянні з варіантом “Дельта” і швидко знижується з плином часу, особливо серед людей старшого віку. Введення бустерної дози наближає ефективність вакцин до 90% у попередженні госпіталізації внаслідок захворювання на COVID-19.

З метою заохочення до бустеризації усі, хто зроблять бустерну дозу щеплення від коронавірусу, отримають через портал "Дія" ще 500 гривень в рамках програми "є-підтримка".