Статистика щодо імунізації населення громади

Дата: 31.01.2022 16:57

Фото без описуСьогодні як аксіома звучить: вакцинація проти COVID-19 мінімізує ризик тяжкого перебігу коронавірусної хвороби та смерті.   А ще максимальне охоплення населення вакцинацією створює колективний імунітет та зменшує ризики захворіти. Тож проаналізуємо нашу статистику.

Наразі  з числа жителів Чемеровецької громади вакциновано 8270 жителів (30,2%). Спостерігається тенденція, що найкращі кількісні показники імунізації відбуваються у населених пунктах, де працюють амбулаторії сімейної практики та пункти  імунізації. Першість у проведенні вакцинації тримають Зарічанський (74%), Почапинецький (62%), Кормильчанський (61,5%), Жердянський (60%) старостинські округи. Дієвим заходом збільшення кільокості вакцинованих жителів громади стала робота мобільних бригад медиків Чемеровецького центру первинної медико-санітарної допомоги. Кількаразові виїзди покращили кількість щеплень у Залучанському  окрузі до 55%, Красноставському – 41%, Більському – 32%, Кугаєвецькому – 31% та   Кочубіївському – 28%. На шляху до повної імунізації населення слід покращити роботу в  селі Бережанка, там наразі щеплення отримали  27%, селам Свіршковецькому округу (26,8%), Андріївка  (25,5%), Юрківці, Теремківці (24%), Хропотова (23,6%), Степанівка (23%), Сокиринці і Ямпільчик (20%). Особливу увагу слід звернути жителям Летавського старостинського округу, оскільки у селах вакциновано лише 19%, Шидловецького – 15,6% та Вишнівчицького - 15,3% . Менше 10% населення вакциновано у Чорнянському та Слобідко-Смотрицькому старостатах. У селищі Чемерівці двічі щеплено 29% мешканців.

Вкотре наголошуємо, що саме вакцинація  найефективніше сприяє захисту від коронавірусної інфекції.