Відповідно рішення комісії ТЕБ і НС

Дата: 03.02.2022 16:41

Фото без описуСьогодні  під головуванням першого заступника селищного голови Юрія Войтова  відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій селищної ради.  На  порядку денному -  питання  про запобігання поширенню на території Чемеровецької територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Директор КНП «Чемеровецька багатопрофільна лікарня» Іван Лаврентьєв проінформував про готовність закладу до розгортання  до 100 ліжок для лікування хворих на коронавірусну інфекцію. Наразі в стаціонарі перебуває 40 пацієнтів з різним ступенем перебігу хвороби.

У зв’язку із високими показниками захворюваності серед дітей, комісією ТЕБ та НС селищної ради прийнято рішення продовжити дистанційну форму навчального процесу   до  11 лютого  2022 року. Відповідно до динаміки захворюваності, яка буде спостерігатись наступного тижня, чергове  засідання відбудеться 10 лютого  для прийняття відповідного рішення. За рішенням сьогоднішнього засідання -  дошкільні навчальні заклади працюють у звичному режимі.