Чемеровецька селищна територіальна громада

В Чемеровецькому медичному фаховому коледжі відбулись вибори директора

Дата: 15.02.2022 16:02

11 лютого за участю першого заступника голови обласної ради Володимира Гончарука та представника наглядової ради закладу, депутата обласної ради Віктора Бурлика відбулись вибори директора Чемеровецького медичного фахового коледжу.

У рамках оголошеного конкурсу на заміщення посади директора до обласної ради надійшла лише одна заява – від Петра Шерстюка, чинного  директора.

За результатами рейтингового голосування, у якому взяли участь 56 представників трудового колективу та студентів, директором коледжу обрано Петра Шерстюка, який очолює медичний заклад понад 30 років. За нього проголосував 51 виборець (91,1%). Окрім того, четверо виборців не підтримали дану кандидатуру, а один бюлетень визначено не дійсним. Відповідно до статті 9 Закону України «Про фахову передвищу освіту» після проведення спеціальної перевірки головою обласної ради з новобраним керівником буде укладений контракт.