Вшанували пам’ять воїнів - інтернаціоналістів

Дата: 15.02.2022 16:03

Фото без описуСьогодні в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця дата вибрана не випадково, саме 15 лютого 1989 року завершилась радянська військова інтервенція в Афганістані. 160 тисяч українців пройшли через горнило тієї війни, 12 тисяч з них отримали поранення, контузії, були скалічені, а 3360 – не повернулися до своїх домівок. Відтак, сьогодні Чемеровецька громада традиційно вшановує пам’ять полеглих воїнів-інтернаціоналістів.

Участь в урочистих заходах взяли селищний голова Олександр Собань, учасники бойових дій, силовики та представники громадськості. Грамотами Чемеровецької територіальної громади за мужність, відвагу,  сумлінне виконання військового обов'язку   та з нагоди  Дня вшанування учасників бойових дій  на території інших держав відзначено учасників бойових дій Анатолія Горобця, Володимира Мельника та Володимира Уланівського.

Після тематичної концертної програми учасники заходу поклали  квіти до пам’ятника полеглим в Афганістані та локальних війнах на територіях інших держав.