Легендарний український пілот, якого прозвали "Привидом Києва", вже збив 10 російських літаків.

Дата: 28.02.2022 07:55

Втрати російських військ за неповні дві доби агресії вражають. Серед «трофеїв» є й збиті 10 літаків. Шість з них — на рахунку льотчика-винищувача, який вже у народі здобув «нік» «Київський привид».

Льотчик-винищувач, який за 30 годин збив 6 російських літаків здобув відомий у ЗМІ за ім’ям «Київський привид».

Його результативність вражаюча: 2 літака Су-35, 1 літак Су-27,1 літак МиГ-29, 2 літака Су-25.

Популярний блогер Sergey Naumovich виклав у соцмережу відео бою і прокоментував «Кайфую! Хороший пілот винищувача повинен добре орієнтуватися на місцевості і, ховаючись на дуже низькій висоті польоту, раптово вразити супротивника, атакуючи зі спини. Герой України!»