Звернення жителів Гірської громади

Дата: 11.03.2022 12:09

Фото без описуЗ початку військової агресії Чемеровецька громада відразу почала приймати та розміщувати постраждалих осіб. Станом на сьогодні в населених пунктах громади прихисток отримали 1264 громадян з різних куточків України. Здебільшого це жителі Київської та Харківської областей

Два дні тому в Чемерівці, Бережанку, Кугаївці  прибули евакуйовані жителі з населених пунктів Бориспільської громади Київської області. Сьогодні на адресу селищної ради надійшло звернення  від жителів Гірської громади зі словами вдячності за прийом і допомогу:

«Дорогі чемерівчани!

Ми, жителі Гірської громади, що в Київській області, щиро дякуємо вам за гостинний прийом і допомогу мешканцям наших сіл.

Вчора, 9 березня, тікаючи від обстрілів і безсонних ночей у підвалах, ми, жінки з дітьми, прибули до вашої громади в садочок «Червона калина».

Ми від душі дякуємо голові вашої громади Олександру Собаню, пані Юлії, завідувачці Людмилі, персоналу садочку і усім причетним до нашого влаштування за неймовірну доброту, співчуття, чуйність, щирість, допомогу у вирішенні будь яких питань наших жителів. Завдяки вам  ми маємо дах над головою, нам тепло, ми нагодовані і забезпечені усім необхідним.

Ми дякуємо волонтерам, які допомагають речами першої необхідності, ковдрами та одягом.

Ми неймовірно вдячні також поліції Чемеровецької громади за супровід. З вами було швидко і безпечно.

Ми щиро вдячні жителям громади. У будь-якій крамниці, аптеці чи просто на вулиці люди гостинні, щирі та намагаються нам допомогти.

Дякуємо! Низький вам уклін!

Впевнені, що кожен новий день наближає нас до такої жаданої перемоги і миру. Ми усі молимося про це. Ми радо зустрінемо вас у  Гірській громаді і будемо святкувати перемогу разом.

Слава Україні!»