Звернення жителів Гірської громади
З початку військової агресії Чемеровецька громада відразу почала приймати та розміщувати постраждалих осіб. Станом на сьогодні в населених пунктах громади прихисток отримали 1264 громадян з різних куточків України. Здебільшого це жителі Київської та Харківської областей
Два дні тому в Чемерівці, Бережанку, Кугаївці прибули евакуйовані жителі з населених пунктів Бориспільської громади Київської області. Сьогодні на адресу селищної ради надійшло звернення від жителів Гірської громади зі словами вдячності за прийом і допомогу:
«Дорогі чемерівчани!
Ми, жителі Гірської громади, що в Київській області, щиро дякуємо вам за гостинний прийом і допомогу мешканцям наших сіл.
Вчора, 9 березня, тікаючи від обстрілів і безсонних ночей у підвалах, ми, жінки з дітьми, прибули до вашої громади в садочок «Червона калина».
Ми від душі дякуємо голові вашої громади Олександру Собаню, пані Юлії, завідувачці Людмилі, персоналу садочку і усім причетним до нашого влаштування за неймовірну доброту, співчуття, чуйність, щирість, допомогу у вирішенні будь яких питань наших жителів. Завдяки вам ми маємо дах над головою, нам тепло, ми нагодовані і забезпечені усім необхідним.
Ми дякуємо волонтерам, які допомагають речами першої необхідності, ковдрами та одягом.
Ми неймовірно вдячні також поліції Чемеровецької громади за супровід. З вами було швидко і безпечно.
Ми щиро вдячні жителям громади. У будь-якій крамниці, аптеці чи просто на вулиці люди гостинні, щирі та намагаються нам допомогти.
Дякуємо! Низький вам уклін!
Впевнені, що кожен новий день наближає нас до такої жаданої перемоги і миру. Ми усі молимося про це. Ми радо зустрінемо вас у Гірській громаді і будемо святкувати перемогу разом.
Слава Україні!»