Пленарне засідання вісімнадцятої сесії селищної ради

Дата: 18.03.2022 15:55

З метою вирішення нагальних питань  організації діяльності в умовах правового режиму воєнного стану селищний голова Олександр Собань скликав  чергову вісімнадцяту сесію селищної ради. Засідання розпочалося  вшануванням пам»яті співвітчизників - воїнів та мирних мешканців, які загинули в ході агресії Російської Федерації на Українській землі.  Далі зреалізовано порядок денний з десяти питань. Погодження отримали рішення про виконання бюджету за 2021 рік, зміни до  фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Чемеровецька багатопрофільна лікарня»   на 2022 рік, затверджено перелік та обсяги закупівель медикаментів та перев’язувальних матеріалів. Також прийнято рішення про переміщення основних засобів балансоутримувачів, списання та утилізацію продуктів харчування у закладах освіти, яким вийшов термін придатності у зв’язку із запровадженням воєнного стану.