День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Дата: 20.03.2022 11:39

У цей непростий час ми ще більше почали цінувати роботу комунальників, які забезпечують нас водопостачанням, світлом, теплом та  чистотою. Якщо рано-вранці вулицями селища ми чуємо шурхіт мітли, якщо гуркотить техніка, прибираючи сміття, а вдома з кранів тече вода і ми можемо увімкнути чайник, аби приготувати каву – значить життя продовжується. Раніше це були звичайні, повсякденні речі, а зараз для багатьох вони набули надважливого значення. Як і праця комунальників. Залишитись під час війни на своїй роботі, сумлінно виконувати свої обов’язки на благо громади – це теж подвиг. Тільки їх щоденний фронт – боротьба за благополуччя населення, комфорт і забезпечення їх найнеобхіднішим. У цей день вкотре висловлюю щиру повагу та вдячність за натхненну працю всім, хто працює у комунальній сфері нашої громади.

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Дякую Вам за таку цінну роботу, де кожен із вас – на своєму місці. Здоров’я, миру, благополуччя та затишку у ваших родинах! Я переконаний, що з такими працьовитими, відповідальними та сумлінними людьми Перемога не за горами!