Чемеровецька селищна територіальна громада

Велика сила мистецтва

Дата: 23.03.2022 17:14

Фото без опису     Навіть у найважчі часи для країни не можна лишати дітей дитинства. Війна може розлучати батьків і дітей, ставити сім’ї у кризові ситуації. Але ми, дорослі люди, маємо робити все, щоб допомогти, підтримати, відволікти від звуків тривожної сирени, дати дитині можливість відчути, що вона не сама.

Сьогодні  триває активний навчальний процес в Чемеровецькій школі мистецтв. Після двотижневих канікул заспівали коридори, зазвучала музика у кожному класі, запахло не тільки весною, а й фарбами у класах художнього відділення. Школу відвідують також  діти з засмученого Харкова, обстріляної Київщини, згорьованої Бучі.

Та саме через велику силу мистецтва життя продовжується навіть у зловісному форматі війни.