Чемеровецька селищна територіальна громада

НЕ ЧИНІТЬ ЗЛОЧИН!

Дата: 30.03.2022 13:50

Ситуація на території громади залишається катастрофічно складною. Незважаючи на заборону, продовжуються підпали трави, в тому числі під об’єктами критичної інфраструктури, зокрема, під магістральними лініями електропередач, що послаблює надійність електропостачання до споживачів.

За інформацією Державної служби надзвичайних ситуацій України паління трави та сміття будуть прирівнювати до диверсії в умовах військового стану, що передбачає покарання – позбавлення волі строком до 15 років або довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Враховуючи вище викладене, вкотре звертаємось до жителів громади щодо недопущення випадків підпалу трави та сухостою в населених пунктах.