ГЕРОЯМ СЛАВА !

Дата: 30.03.2022 13:51

Фото без описуУказом Президента України від 26 березня звання Героя України із врученням ордена "Золота Зірка" присвоєно нашому землякові, уродженцю села Шидлівці,  капітану ГУРАЛЮ Віталію Олеговичу. Найвищу державну нагороду військовослужбовець 58 окремої мотопіхотної бригади ім. Гетьмана Івана Виговського отримав за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі. Віталій Олегович народився та виховувався в багатодітній родині, батько та мати працівники Чемеровецького району електричних мереж. По завершенні навчання в університеті державної фіскальної служби України  у місті Ірпінь знайшов себе у професії військового. І з 2014 року стоїть на рубежах захисту територіальної цілісності нашої держави.

Сьогодні батько, мати, два брати  і уся наша Чемеровецька громада горді за нашого земляка.  Нехай Вас, Віталію Олеговичу, береже Всевишній!

СЛАВА УКРАЇНІ!