Провели атестацію педагогічних працівників

Дата: 05.04.2022 16:41

Фото без описуСьогодні в залі засідань селищної ради відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту. У зв’язку  з воєнним станом в країні, атестація педагогічних працівників проходила в онлайн режимі та  за допомогою месенджера «viber».

Цьогоріч атестувалися 7 педагогічних працівників закладів дошкільної освіти, 59 - закладів загальної середньої освіти, 1 - комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр».

За результатами засідання прийнято рішення, що  7 педагогів ЗДО відповідають займаним посадам, з них 3 вихователя відповідають раніше встановленому 11 тарифному розряду, 1 - встановлено другу кваліфікаційну категорію, 1 – відповідає раніше встановленій першій кваліфікаційній категорії, 1 – встановлено вищу кваліфікаційну категорію.

Із 59 педагогів ЗЗСО: займаним посадам відповідають 16, раніше встановленому 11 тарифному розряду відповідає -1, другу кваліфікаційну категорію встановлено -1, відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії» -3,   6 присвоєно вищу кваліфікаційну категорію, 47- відповідають раніше присвоєній кваліфікацій категорії «спеціаліст вищої категорії», 12 – відповідають раніше встановленому педагогічному званню «старший учитель», 5 - відповідають раніше встановленому педагогічному званню «вчитель-методист», 4 присвоєно педагогічне звання  «вчитель-методист».

1 працівник ІРЦ відповідає займаній посаді.