Цьогорічний весняний призов в армію в Україні не проводитимуть

Дата: 08.04.2022 09:50

Комплектування ЗСУ у квітні-червні 2022 року здійснюватимуть за рахунок військовозобов’язаних та резервістів.

Призов на строкову службу до української армії у квітні-червні 2022 року не проводитиметься. Про це повідомили у прес-службі Генерального штабу Збройних сил України.

«За інформацією Генерального штабу Збройних Сил України, у 2022 році не проводитиметься весняний призов на строкову військову службу до Збройних Сил та інших військових формувань», – йдеться у повідомленні.

У відомстві уточнили, що у зв'язку з військовою агресією РФ та з метою забезпечення оборони держави, підтримки бойової та мобілізаційної готовності ЗСУ та інших військових формувань указом президента України від 24 лютого 2022 року № 69/2022 «Про загальну мобілізацію» в державі оголошено загальну мобілізацію.

«Під час проведення в Україні загальної мобілізації, комплектування вакантних посад у Збройних силах України та інших військових формуваннях здійснюється за рахунок надходження військовозобов'язаних та резервістів. Таким чином, потреби у проведенні чергового призову громадян України на строкову військову службу у квітні-червні 2022 року немає», – підсумували в Генштабі.

Як відомо, 24 лютого в Україні стартував призов резервістів першої черги на час особливого періоду.

15 березня розпочалася мобілізація військовозобов'язаних, що не входили в оперативний резерв першої черги. За даними ЗСУ, майже 100% резервістів, які перебували на обліку, вже прибули у свої бойові військові частини і сьогодні виконують завдання з оборони.