СИТУАЦІЯ В ГРОМАДІ СТАБІЛЬНА ТА КОНТРОЛЬОВАНА
Сьогодні 47-й день повномасштабної війни рф проти України.
На території громади збільшується чисельність вимушено переміщених осіб зі східних та південно-східних регіонів, де ведуться запеклі бої. Частина переселенців з Київської та Житомирської областей повернулися додому. На території громади наразі проживає 2542 вимушено переселених особи, в тому числі 776 дітей. У ЦНАПі довідку ВПО одержало 1976 переселенців.
Усі підприємства, установи та організації на території громади працюють злагоджено та безперебійно.
Заклади охорони здоров'я громади забезпечують надання медичних послуг. Станом на 11.042022 року на стаціонарному лікуванні перебуває 120 хворих, з них: 11 - ковідних, від загальної чисельності 12 – особи з числа внутрішньо переміщених.
Комунальні підприємства працюють в штатному режимі.
До дистанційного навчання в закладах громади долучено 150 дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, інші – проходять навчальний курс в онлайн-режимі зі своїми педагогами. Загалом від початку військових дій з нашої громади зі своїми матерями виїхали за кордон 226 дітей, прибула 201 дитина з числа вимушено переміщених.
І мешканцям громади і переселенцям надаються усі послуги соціального характеру.
У селищі та селах громади постійно працюють штаби по збору продовольства. Гуманітарні вантажі регулярно направляються у військові частини та населенню, де ведуться активні бойові дії.
У магазинах, аптеках та на автозаправках громади перебоїв з постачанням немає.
Криміногенна ситуація під контролем. За даними досліджень радіаційний фон та показники атмосферного повітря - в межах норми.
Чемеровецька громада тримає стрій!
Разом до Перемоги!