Нарада з керівниками загальноосвітніх шкіл

Дата: 15.04.2022 15:11

14 квітня  в залі засідань селищної ради  відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти.  Спершу перед присутніми виступив селищний голова Олександр Собань, який коротко розповів присутнім про діяльність громади в умовах військового стану, про волонтерський рух, що активно працює на потреби фронту. Начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Качуріна з колегами обговорила питання організації освітнього  процесу на даному етапі щодо охоплення навчанням внутрішньо переміщених дітей; впровадження рекомендацій організованого завершення 2021-2022 навчального року; реалізації державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на період до 2025 року;  замовлення та видачі документів про здобуття освіти; особливостей складання одинадцятикласниками національного мультипредметного тесту. В частині кадрових питань підвели підсумки  атестації педагогічних працівників у 2022 році та організацію щорічних відпусток для працівників закладів загальної середньої освіти. На порядку денному стояли і  господарські питання, а саме визначились з  використанням енергоносіїв,  заготівлею дров для нового опалювального сезону та  облаштуванням територій закладів.