Даруємо відчуття Великоднього настрою

Дата: 22.04.2022 11:21

Фото без описуЛічені дні залишаються до Великодня. Цьогоріч в усіх селах громади з особливо патріотичним настроєм готуються традиційні великодні смаколики, бо з великою любов'ю та турботою вони передаються нашим військовим, тим, хто  на передовій, хто відстоює у найгарячіших боях наше мирне майбутнє. Також з Великодніми гостинцями направляються вантажі на окуповані території, куди до людей, виснажених важлими випробуваннями, також має обов'язково прийти відчуття світлого та доброго свята. А ще у кожному нашому селі, до оселі кожного з прихищених переселенців, навідуються старости з  Великодніми смаколиками і щирими привітаннями зі святом, що наближається. Впродовж тижня і сьогодні ця акція активно  триває у Жердянському, Красноставському, Кочубіївському, Слобідко-Смотрицькому та усіх інших старостатах.

Нехай Господня опіка та людська підтримка допоможе усім!