Олександр Собань: "Я дякую кожному з вас!"

Дата: 22.04.2022 11:47

Фото без описуШановні земляки!

У довоєнний час ми постійно захоплювалися звитягою наших героїчних пращурів. Сьогодні своєю силою духу вражають наші сучасники - Герої. Українці і на фронті, і в  окупації, і в тилу демонструють усьому світові хоробрість, стійкість, патріотизм, згуртованість і непереможність. І в нашій громаді сьогодні волонтери та благодійники усі і кожен зокрема. Кожна установа, кожен аграрій і  підприємець, кожен старостат, кожне село і кожен його мешканець стали активним учасниками потужного волонтерського руху на Чемеровеччині. І як результат – сотні тонн гуманітарного вантажу практично в усі регіони України, десятки автомобілів для Армії, тисячі підтриманих у важку хвилину вимушено переселених із зони активних бойових дій.

Я дякую кожному з Вас за громадську позицію та особистий внесок у справу нашої Перемоги! Ми – нація нескорених!

Стійкості волонтерському фронту Чемеровеччини!  Все буде Україна! Разом до Перемоги!