Пам'ять про Героя житиме вічно
Захищаючи Україну, 21 квітня на Донеччині загинув наш земляк, старший лейтенант ТРИШНЕВСЬКИЙ БОГДАН.
Герой народився в смт Чемерівці 28 січня 1998 року. Богдан закінчив військову академію в Одесі у 2019 році, здобувши професійну кваліфікацію фахівця з військового управління, офіцера військового управління тактичного рівня. Згодом вступив до Західноукраїнського національного університету. У хлопця було багато мрій та планів.
З перших днів повномасштабного вторгнення росії він був на передовій, давав відсіч окупантам в Донецькій та Луганській областях.
Бог забирає найкращих: тих, хто усім серцем любив та вірив у свою країну, її світле майбутнє.
Богдан загинув за кожного із нас, за нашу перемогу. Пам'ять про Героя житиме вічно.
Немає таких слів, які б зараз могли заспокоїти згорьовану родину Героя. Чемеровецька громада щиро поділяє ваше горе й схиляє голову у глибокій скорботі.