ЗАЯВИ ПОТРІБНО ПОДАТИ ОПЕРАТИВНО ДО 5 ТРАВНЯ!

Дата: 04.05.2022 13:28

До уваги власників житла, які розміщують в себе внутрішньо переміщених осіб та зареєструвались для одержання   компенсації за комунальні послуги.   Нагадуємо вам, що в рамках соціального проєкту «Прихисток» для нарахування компенсації за квітень 2022 р, вам необхідно до 5 травня(включно) звернутися до старостату (за місцем проживання) або у відділ архітектури та містобудування селищної ради (для мешканців Чемеровець) із  заявою встановленої форми. Додатково інформуємо, що згідно останніх внесених змін до постанови №333 компенсація особам, що розмістили чотирьох і більше внутрішньо переміщених осіб, а також осіб з інвалідністю, осіб старше шістдесяти років, одиноких матерів, членів багатодітних сімей, членів сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, інших вразливих груп населення, буде виплачуватися за рахунок   коштів міжнародних організацій, благодійних організацій та громадських об’єднань в рамках домовленостей, узгоджених з Мінрегіоном. Пропонуємо для ознайомлення  алгоритм реалізації програми.