#Культурний фронт Чемеровеччини: НАША СИЛА - У НАШІЙ ВІРІ В ПЕРЕМОГУ!

Дата: 11.05.2022 16:06

Фото без описуКультура нерозривно пов’язана з цілісністю нації. Якщо у військових своя зброя, то у працівників культури – це українська пісня і слово, що підіймають бойовий дух і формують нашу ідентичність.

Сьогодні у Чемерівцях відбувся благодійний концерт «Все буде Україна» на підтримку наших славних героїв-захисників. Патріотичні, ліричні, чуттєві та такі рідні кожному твори виконували солісти ЦКДМ: Ольга Горбатюк, Григорій Дмітрієв, Інна Разінець, Сергій Чорний, Галина Лакей, Наталія Федорова; творчі колективи: народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Соната»,  народний аматорський мішаний ансамбль «Свято»,  народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Ясени», народний аматорський ансамбль естрадної пісні «Зорепад».

Дуже щемним став виступ юної Олександри Беріашвілі – вимушеної переселенки з Києва, а приємним подарунком - квіти перемоги, подаровані  підприємцем, який завітав на наш благодійний захід.

Особлива подяка фотографу Павлу Лихо за чудові професійні кадри миттєвостей та Дмитру Кучеру – талановитому ведучому мистецького концерту.

Наша сила – у нашій єдності, нескореності, незламності! Наша сила – у нашій боротьбі, вірі у перемогу, прагненні бути корисними своїй армії та державі!

21 800 гривень глядачі внесли до благодійної скриньки! Дякуємо всім  небайдужим, хто долучився до цієї акції. Разом ми сила!

Усі зібрані кошти будуть направлені на придбання дронів для Збройних Сил України  Разом до Перемоги!

Все буде Україна! Слава Україні!