Візит представників європейського гуманітарного штабу

Дата: 16.05.2022 13:49

Фото без описуДнями у Чемеровецькій громаді побували представники   європейських  гуманітарних  місій  Крістофер Кіднер, голова програми ірландської організації «Концерн» та Франческо Сальваторе, представник італійської організації «Чезві», які спільно працюють над наданням гуманітарної допомоги переміщеним особам та іншим вразливим цивільним особам, що постраждали від кризи  переміщення та більш масштабного конфлікту. Працівники Центру надання адміністративних послуг та відділу соціальної політики селищної ради розповіли візитерам про те, як обслуговуються внутрішньо переміщені, які оселися у  нашій громаді, від моменту їх прибуття, поселення, реєстрації та до повсякденної підтримки в усьому. Представники гуманітарних організацій повідомили, що готові надати за запитом продуктові набори, засоби гігієни, побутові речі, спальні місця, а також провести навчання з персоналом, що працює з цією категорією осіб.