Лаванда від одеситів квітуватиме в центрі Чемеровець

Дата: 16.05.2022 13:55

Фото без описуІ чемерівчани, і гості, які часто відвідують наше містечко, звикли до   доглянутих та заквітчаних наших вулиць, скверів та відпочинкових локацій. Приваблює не лише гостинністю мешканців, але й охайністю міських просторів, наше селище і тих, хто через війну тимчасово  зупинився у нас на проживання. А нам приємно, що переселенці не лише милуються нашими краєвидами, але й долучаються до облаштування та дизайну зон відпочинку у селищі. Днями Марія Попович, одеситка, котра з родиною вже два місяці як проживає у Чемерівцях виявила бажання   придбати та висадити біля пам'ятника Тарасу Шевченку 30 кущів фіолетової та рожевої  лаванди. У словах пані Марії і гіркота життєвих випробувань, і глибока вдячність за підтримку у їх подоланні, і оптимізм, і віра в перемогу: «Я була зворушена щирим ставленням мешканців до нас та їхньою допомогою! Мені захотілося щось лишити громаді по собі.  Тому наша сім'я, за згодою селищної адміністрації, вирішила придбати та висадити лаванду в міській зоні відпочинку.   Вони поки що маленькі, але за кілька років кущики розростуться та будуть радувати містян своїм барвистим цвітінням та ароматом. Допомагали нам сьогодні в висадці переселенці з Харкова та працівники громади. Я дуже дякую вашому селищу за прихисток!»